logo

اختتامیه ارزیابی تعالی سازمانی سال ۱۴۰۱ شرکت ایده پردازان صنعت فولاد

title
با حضور مدیرعامل شرکت ایده پردازان برگزار شد؛ اختتامیه ارزیابی تعالی سازمانی سال ۱۴۰۱ شرکت ایده پردازان صنعت فولاد
با حضور مدیرعامل شرکت ایده پردازان برگزار شد؛ 
اختتامیه ارزیابی تعالی سازمانی سال ۱۴۰۱ شرکت ایده پردازان صنعت فولاد 
جلسه یاد شده با حضور گروه ۵ نفره ارزیابان به سرپرستی دکتر علی اصغر رجبی، ابراهیم دادرس مدیرعامل، محمود اکابر عضور هیات مدیره و جمعی از مدیران ارشد شرکت ایده پردازان صنعت فولاد انجام شد. علی اصغر رجبی سرپرست گروه ارزیابان EFQM  گفت: در موضوع بانک ماشین آلات، اجرای پروژه های PC و فعالیت های خدمات پشتیبانی اقدام‌های بسیار خوبی انجام شده و با مدیرت هزینه‌ها، کنترل موثری بر اقتصاد شرکت انجام شده است. این شرکت در حوزه منابع انسانی با به‌کارگیری نیروهای پرتلاش، رعایت استانداردهای آموزشی، در مسیری امیدبخش و متعالی قرار گرفته است. 
وی با اشاره به هدف‌گذاری در اجرای پروژه‌های فنی و مهندسی گفت: هدفگذاری شاخص‌ها در سازمان متناسب با استراتژی ها انجام شده لیکن به منظور توسعه چشم انداز لازمست بهبود مستمر داشته باشد که در برنامه ها نیز دیده شده است. 
رجبی نقاط قوت در نتایج حاصل از ارزیابی EFQM در مدت زمان ارزیابی شرکت ایده‌پردازان صنعت فولاد را :
انعکاس طبقه‌بندی مشاغل در گروه‌های متمرکز کارگری، مدیریت هوشمند فرایندهای کسب و کار، رویکرد عملی مهندسی ارزش در پروژه‌ها، تمرکز جدی بر نوآوری فناوری، استقرار نظام مدیریت دانش، اجرای PMBOK در مدیریت پروژه ها، کیفیت عملیات حسابرسی و گزارشات مالی، بخش بندی مناسب تامین کنندگان، اقدامات بهینه در بانک ماشین آلات ،تامین به موقع قطعات اضطراری، نیازسنجی های بهینه آموزشی متناسب با استراتژی فولاد خوزستان، توسعه متوازن شرکت در حوزه های مختلف کسب و کار و اقدامات اساسی در حوزه هوشمندی تجاری سازمان (BI) برشمرد. 
سرپرست گروه ارزیابان با تقدیر و تبریک به ابراهیم دادرس مدیرعامل و گروه کارکنان شرکت ایده‌پردازان صنعت فولاد،  همدلی و همراهی کارکنان این شرکت و رضایت قابل توجه آنها از سازمان را قابل تقدیر برشمرد. 
محمود اکابر عضو هیات مدیره ایده پردازان صنعت فولاد گفت: انجام ارزیابی جزئی از نهادینه شدن فرایند تعالی سازمانی است. وی افزود: تغییر ابتدا باید در ذهن اعضای یک مجموعه اتفاق بیافتد. 
به گفته ارزیابان، شرکت ایده پردازان صنعت فولاد در راستای همسو سازی ارائه خدمات به مشتریان، توسعه درامد ها، اقتصاد سازمان و تنظیم گزارشات مالی موفق عمل نموده است و پویایی فرایندها به خوبی احساس می‌شود. 
ابراهیم دادرس با قدردانی از گروه ارزیابان این شرکت گفت: بسیار خرسند است که فرایند ارزیابی توسط ارزیابان متخصص و با تجربه با دیدگاه‌های متفاوت و با مدیریتی هنرمندانه انجام شده است. وی ضمن تشکر از تلاش کارکنان این شرکت به عنوان منابع و محور اصلی فعالیت‌های سازمان افزود: حضور کارکنانی خلاق و پویا در پیشبرد و توسعه فعالیت یک مجموعه بسیار موثر است. لازمست در مقابل مشکلات و کمبودها با درایت و ابتکار، عمل نموده و سازمان را به سمت تعالی هدایت نماییم.
دادرس با اشاره به حمایت‌های امین ابراهیمی مدیرعامل توانمند گروه فولاد خوزستان، از تمامی کارکنان زحمتکش این شرکت درخواست نمود که در تحقق اهداف گروه فولاد خوزستان هم افزایی و تمرکز موثر را داشته باشند. وی در پایان سخنان خود با تشکر از حضور ارزیابان و تلاش کارکنان میزبان، ابراز امیدواری نمود که این شرکت در مسیر تعالی به موفقیت‌های روز افزون دست یابد. 
در حاشیه این اختتامیه با حضور گروه ارزیابان، مدیرعامل و عضو هیات مدیره شرکت ایده پردازان صنعت فولاد، ۱۲ تن از کارکنان شامل: 
 احمد شریفی مدیر HSE، میلاد جمالپور رییس سایت فراوری ضایعات فلزی، ابوالقاسم فرامرزی رییس روابط عمومی و خدمات، فاطمه نقوی سرپرست تعالی سازمانی و استراتژی، سیدعلی‌ سجادی‌ منش سرپرست بهپویی و مدیریت دانش، رضا حکیم زاده سرپرست مدیریت فرایندهای کسب و کار، علی قاسمی کارشناس دفتر فنی،  شیما جزایری کارشناس برنامه ریزی خرید، مهدی قربانی کارشناس خدمات عمومی، 
کاظم رحیمی زاد کارشناس مالی، علی محمد طاهری کارشناس منابع انسانی و مهزیار رنجبر کارمند فناوری و اطلاعات، با اهدای هدیه به عنوان کارکنان برتر تعالی سال ۱۴۰۱ مورد تقدیر قرار گرفتند. 
گفتنی است اختتامیه یاد شده عصرگاه روز چهارشنبه ۲۱ دی‌ماه ۱۴۰۱ در سالن کنفرانس شرکت ایده پردازان صنعت فولاد برگزار شد.

طراحی و پیاده سازی: راد وب